szkolenia kosmetyczne

Szkolenia kosmetyczne w Victoria Derm

Uczestnictwo w szkoleniach kosmetycznych umożliwia nabycie nowych umiejętności, dzięki którym możliwy jest nie tylko rozwój osobisty, ale również poszerzenie oferty gabinetu czy salonu kosmetycznego o nowoczesne zabiegi cieszące się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Branża beauty jest wymagająca i konkurencyjna. Jeśli zależy nam na przyciągnięciu nowych klientów oraz utrzymaniu tych, którzy już skorzystali z naszych usług, nie możemy sobie pozwolić na błędy. Personel powinien być doskonale przeszkolony tak, aby możliwe było wykonywanie zabiegów w sposób profesjonalny. Dlatego uczestnictwo w kursach i szkoleniach to w obecnych czasach konieczność. Jakie kursy cieszą się dużym zainteresowaniem? Czym wyróżnia się ośrodek szkoleniowy Victoria Derm w Warszawie?

Szkolenia kosmetyczne, w których warto uczestniczyć

Kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodzie zapewni nam uczestnictwo w zawodowym kursie kosmetycznym. Ten 200-godzinny kurs to solidna dawka wiedzy i praktyki. Poza niezbędną wiedzą ogólną uczestnicy szkolenia poznają techniki wykonywania wielu zabiegów takich jak karboksyterapia, radiofrekwencja mikroigłowa, kriolipoliza, elektrokoagulacja, eksfoliacja kwasami, mikrodermabrazja. Zgłębiają również sztukę wykonywania różnego typu masaży, w tym masaży twarzy, szyi i dekoltu, japońskiego masażu twarzy z elementami Kobido czy też masażu szklanymi kulami. Kolejna ciekawą pozycją jest Kurs PQ Age, podczas którego uczestnicy zdobywają gruntowną wiedzę oraz umiejętności z zakresu tego innowacyjnego peelingu ujędrniająco-liftingującego do biorewitalizacji skóry. Victoria Derm oferuje również takie kursy jak kurs oczyszczanie wodorowe, eksfoliacja kwasem TCA, jonofereza, czy peeling kawitacyjny, które również warto mieć w ofercie swojego salonu kosmetycznego.

Kursy kosmetyczne w Victoria Derm

Szkolenia kosmetyczne realizowane w centrum kształcenia Victoria Derm prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Uczestnicy pracują w niewielkich grupach co ułatwia zarówno kontakt z prowadzącym, jak i efektywną naukę. W Victoria Derm liczy się jakość prowadzonych szkoleń i praktyka, na której skupiają się instruktorzy i kursanci. Wiedza zdobyta w trakcie szkoleń udokumentowana jest świadectwem MEN. Kursanci pracują na atestowanych kosmetykach i mają dostęp do najwyższej jakości sprzętu.