obsługa planów filmowych w studiu filmowym warszawa

Obsługa planów telewizyjnych i filmowych z Open Media

Open Media oferuje obsługę planów filmowych i telewizyjnych w zakresie dźwięki i oświetlenia. Firma świadczy usługi wynajmu sprzętu oświetleniowego, dźwiękowego i kamerowego, łącznie z ich transportem. Open Media przygotowało dla swoich klientów także profesjonalnie wyposażone studio do nagrań filmowych, castingów i sesji fotograficznych. Poza wymienionymi realizowane są tu także konferencje, szkolenia i uroczystości kulturalne i artystyczne.

Wypożyczalnia kamer i nie tylko

W Open Media znajdą Państwo wysokiej klasy sprzęt, w tym:

  • oświetlenie
  • dźwięk
  • kamery
  • akcesoria takie jak mikrofony, wzmacniacze, reflektory, statywy, miksery dźwięku

Sprzęt oferowany przez wypożyczalnię jest regularnie serwisowany. Asortyment jest sukcesywnie powiększany, dzięki czemu możliwe jest zaspokajanie zmieniających się potrzeb osób aktywnie działających w branży filmowej. Pracownicy Open Media to pasjonaci i profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem branżowym. Chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomagają w kwestiach technicznych. Podpowiadają klientom, jaki sprzęt pozwoli im uzyskać zamierzone efekty.

Sprzęt dostępny w wypożyczalni będzie przydatny zarówno w realizacji małych projektów, jak i dużych produkcji telewizyjnych czy reklamowych. Korzystają z niego twórcy filmów dokumentalnych i fabularnych.

Obsługa planów zdjęciowych

Zespół Open Media tworzą fachowcy – osoby z branży filmowej z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze planów zdjęciowych i planów filmowych.  Firma współpracowała z wieloma znanymi i cenionymi producentami. Priorytetem dla zespołu jest dołożenie wszelkich starań, aby realizacja scenariuszy przebiegała zgodnie z planem. Open Media ma doświadczenie w obsługiwaniu zarówno planów filmowych, teledysków jak i spotów reklamowych. W Hollywood studio odbyło się wiele sesji fotograficznych.

Profesjonalne studio filmowe

Open Media dysponuje profesjonalnym studiem, a którym z powodzeniem realizowane są projekty filmowe, sesje zdjęciowe, wydarzenia artystyczne czy też konferencje biznesowe. Ze studia Hollywood zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Augustówka 19 korzystało już wiele cenionych firm i ekip telewizyjnych. Swoje teledyski kręcili tu też popularni artyści, tacy jak np. Cleo czy Roksana Węgiel.