Michałowice Parkowa

Michałowice Parkowa – nowa inwestycja RealCo

Firma deweloperska RealCo znana jest z inwestycji położonych na terenie Warszawy i Wrocławia. Przykładem mogą być chociażby odrestaurowane kamienice: Kamienica Wilcza 19 czy też Kujawska 3 w Warszawie. We wrocławskim Młynie Maria dostępne są już tylko lokale usługowe. Z kolei w trakcie realizacji jest osiedle Michałowice Parkowa.

Osiedle Michałowice Parkowa

W ramach inwestycji powstają domy w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnie nieruchomości sięgają max 250 m2, zależnie od wybranego lokalu. Właściciele będą mieli do dyspozycji i dowolnej aranżacji prywatny ogródek. Deweloper zaplanować wdrożenie innowacyjnych rozwiązań zapewniających energooszczędność i łatwe ogrzewanie domu. Mieszkańcy będą mogli ładować auta elektryczne w swoich garażach. Przewidziano system wentylacji i rekuperacji. Osoby  zainteresowanie znalezieniem domu w okolicach Warszawy niewątpliwie docenią lokalizację osiedla.

Co znajduje się w okolicy?

Michałowice stale się rozrastają i są dobrze skomunikowane z Warszawą. Osiedle jest odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą zamieszkać poza dużym miastem, ale nie chcą rezygnować z korzyści wiążących się jego bliskością. W okolicy osiedla Michałowice Parkowa znajdziemy ścieżki rowerowe i dobrze doświetlone ulice. W pobliżu zlokalizowane są sklepy, apteki.

Kilka słów o deweloperze

Kupując nieruchomość wiele osób sprawdza kim jest deweloper. Osiedle Michałowice Parkowa jest jedną z inwestycji firmy deweloperskiej RealCo. Deweloper realizuje wymagające projekty wiążące się z renowacją historycznych obiektów. Przykładem może być położony w centrum Wrocławia Młyn Maria. Nowoczesne mieszkania zostały udostępnione w zrewitalizowanych warszawskich kamienicach – Wilcza 22 czy Ogrodowa 65. RealCo ma ponad 10-letnie doświadczenie w nieruchomościach i finansach. Firma jest częścią grupy kapitałowej Warsaw Equity.